Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Eylül 2023 Cuma

Ryanair CEO’suna pastalı protesto

Ryanair hava yolunun CEO’su Michael O’Leary, Brüksel’deki Avrupa Birliği Komisyonu önünde, iklim aktivistleri tarafından pastalı saldırıya uğradı. 

Ryanair CEO’suna pastalı protesto

AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen'e hitaben, Avrupa'daki havacılık uygulamaları konusunda bir dilekçe sunmak için Brüksel'e gelen O’Leary, Komisyon binası önünde gazetecilere açıklama yapmaya hazırlanırken, yanına gelen iki aktivist, O’Leary’nin suratına ve sırtına kremalı turta yapıştırdı. 

Aktivistler, O’Leary’ye, "Belçika'ya hoş geldin. Uçaklarının çevreyi kirletmesini durdur" diye bağırdı. Ryanair CEO’su, pastalı protestoya ilişkin yaptığı açıklamada "Hiç bu kadar sıcak karşılanmamıştım. Ama bir tavsiye; bir dahaki sefere İrlanda kreması kullanın" ifadelerini kullandı.

O’Leary’nin yüzüne pasta bulanmış fotoğrafları, Ryanair sosyal medya hesabında, "Ryanair'in 2023 kışı için 7 yeni rotasını kutlamak üzere sıcak karşılama. Yolcular, yeni rotalarımızdan öyle mutlu ki bunu pastayla kutluyor" ifadeleri yer aldı.

Ryanair'da grev var

Salgın döneminde yürürlüğe giren maaşlardan yüzde 20 kesinti uygulamasının sona ermesi taleplerine hâlen yanıt alamayan Belçikalı Ryanair pilotları, 14-15 Eylül’de yeniden greve gidecek. 

Geri Dön 08 Eylül 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN