Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Ağustos 2023 Pazartesi

Polisin bir kişiyi öldürmesi üzerine olaylar çıktı

Belçika'nın Liege kentinde, polisin 'dur ihtarına' uymayarak kaçan bir kişiye ateş açması sonucu hayatını kaybetmesinin ardından olaylar meydana geldi.

18 Ağustos Cuma akşamı, 31 yaşındaki Domenico adlı kişi ATV tipi aracıyla hız yaparken polisin 'dur ihtarına' uymayarak kaçması üzerine polis ateş açtı ve bu olay sonucu Domenico hayatını kaybetti. Bu durum, hafta sonu boyunca protestolara neden oldu.

Olayın yaşandığı Liege'in Oupeye semtinde, yaşananlara tepki göstermek amacıyla bir grup insan sokağa çıktı. Bu grup, çöp konteynerlerini ateşe verdi, otobüs duraklarının camlarını indirdi ve polise havai fişek fırlattı. Ancak sabah saatlerine doğru durum sakinleşti ve 32 kişi gözaltına alındı.

Geri Dön 21 Ağustos 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN