Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Ekim 2022 Salı

On binlerce kişi iklim değişikliğine karşı sokakta

Belçika’nın başkenti Brüksel’de yaklaşık 25 bin kişi, Mısır’da düzenlenecek Birleşmiş Milletler İklim Zirvesi (COP27) öncesinde, hükümetlerin iklim politikalarını protesto etmek için sokağa indi.

Protestocular, ‘İklimi değil, politikayı değiştirin’ sloganıyla, politikacılardan fosil yakıt kullanımını durdurulmasını, enerji şirketlerinden aşırı kar vergisi alınmasını, özellikle gıda ve ulaşım sektörlerinin daha çevre dostu hale getirilmesini talep etti. 

Avrupa İstatistik Ofisi verilerine göre, iklim değişikliğinin yol açtığı kötü hava koşulları, Avrupa Birliği’nin 10 yılda 145 milyon avronun üzerinde ekonomik kayıp yaşamasına sebep oldu. 

Geri Dön 25 Ekim 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN