Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Kasım 2023 Çarşamba

Öldürülen kadının kimliği 31 yıl sonra tespit edildi

Belçika'da, INTERPOL'ün başlattığı yeni bir uluslararası operasyon kapsamında, 31 yıl önce cesedi bulunan bir kadının kimliği teşhis edildi.

INTERPOL’ün kimliği yıllardır teşhis edilemeyen kadın cesetlerinin tespit edilmesi amacıyla başlattığı uluslararası operasyonda bir gizem çözüldü. Belçika’da, 31 yıl önce cesedi bulunan bir kadının İngiltere vatandaşı Rita Roberts olduğu ortaya çıktı. Aile yakınlarının kayıp kadını kolundaki dövmesinden teşhis ettiği belirtildi.

Antwerp’te bir nehirde, 1992 yılının haziran ayında bulunan ‘çiçek dövmeli kadın’, vahşi bir cinayete kurban gitmişti. En çok göze çarpan özelliği, sol kolundaki yeşil yapraklı siyah bir çiçek dövmesiydi. Dövmenin altında ‘R’Nick’ yazısı bulunuyordu.

Interpol tarafından yürütülen “Beni Teşhis Et” operasyonu, Hollanda, Belçika ve Almanya'da öldürülen 15-30 yaşları arasında 22 kadının kimliklerinin belirlenmesi amacıyla başlatılmıştı.

Geri Dön 15 Kasım 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN