Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
05 Nisan 2023 Çarşamba

Kutu oyunuyla başlayan gece samuray kılıç kavgasıyla sona erdi

Brüksel’de gece geç saatlerde bir apartmanın önünde Monopoly oynayan dört kişi, sesten rahatsız olan iki apartman sakiniyle kavga etti. Kavga, her iki tarafın da samuray kılıcıyla yaralanıp hastaneye kaldırılmasıyla sona erdi.

La Libre’nin haberine göre, kutu oyunu oynayan kişiler, sesten rahatsız olduğu için apartmanın önünden uzaklaşmalarını isteyen bir apartman sakiniyle tartışmaya başladı. Tartışma çıkınca, apartman sakininin oğlu, babasını savunmak için kıyafetlerinin arasına sakladığı bir samuray kılıcıyla yanlarına gitti. 

Monopoly oyuncuları ve apartman sakininin oğlu arasında çıkan kavgada, kılıcın sahibi, bıçağın atardamarına gelmesiyle yanlışlıkla kendini yaraladı. Monopoly oynayanlardan biri de hafif yaralandı. İkisi de hastaneye kaldırıldı, kılıç sahibinin durumu hayati tehlike arz ediyor.

Geri Dön 05 Nisan 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN