Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
10 Mart 2023 Cuma

Kumar reklamları 1 Temmuz itibarıyla yasaklanacak

Belçika’da kumar reklamlarının yasaklanmasını öngören yasa tasarısı onaylandı. 1 Temmuz’da yürürlüğe girecek ve tüm medya kuruluşlarını kapsayacak yasa, hükümetin kumar bağımlılığıyla mücadelesinde yeni bir adım olacak. 

Temmuzda yürürlüğe girecek yasayla, televizyon, radyo, gazete, web sitelerinde ve halka açık reklam panolarında kumar reklamı yapılması yasaklanacak. Adalet Bakanı Vincent Van Quickenborne, kumar bağımlılığından kurtulmak isteyenler için reklamların ciddi sorun teşkil ettiğini belirterek, katı yasağın etkilerinin hemen görüleceğini savundu.

Hükümet, gazete bayilerinde kumar oyunları oynanmasını 2022’in başında sınırlamış ve birkaç ay sonra da çevrimiçi kumar oyunlarına haftalık 200 avro sınır getirmişti.

Geri Dön 10 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN