Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Şubat 2024 Perşembe

Kira fiyatları en çok Brüksel'de arttı

Belçika'da kira fiyatları geçtiğimiz yıl ciddi biçimde arttı. En büyük artış ise Brüksel'de kaydedildi.

Belçika’da Federal Emlakçılar Birliği, kira fiyatlarının geçen yıl önemli ölçüde yükseldiğini açıkladı. Kiraların, Brüksel’de yüzde 8,6, Wallonia’da yüzde 4, Flaman bölgesinde yüzde 6’nın üzerinde artığı kaydedildi.

Artan faiz ve konut fiyatları nedeniyle gayrimenkul satışlarının gerilediği, kiralık evlere olan talebin artığı belirtildi.

Brüksel'in en pahalı belediyesi Woluwé-Saint-Pierre’de bir dairenin aylık kirasının 1.413 avroya yükseldiği açıklandı. Flaman Bölgesi'nde ise ortalama kiraların 1.000 avro olduğu ifade edildi.

Geri Dön 08 Şubat 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN