Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Haziran 2024 Cumartesi

Kadını aylarca taciz eden adama 3 bin 500 avro ceza

Belçika'da mahkeme, "Tanrı tarafından kendisine eş olarak seçildiğini" düşündüğü bir kadını aylarca rahatsız eden adamı toplamda 3 bin 500 avro tazminat cezasına çarptırdı. Sanık gözetim altında tutulacak ancak hemen tutuklanmayacak.

Brugge Asliye Ceza Mahkemesi, "Tanrı tarafından kendisine eş olarak seçildiğini" düşündüğü bir kadını aylarca rahatsız eden 32 yaşındaki adamın, mağdura 3 bin avro, kadının partnerine ise 500 avro tazminat ödemesine hükmetti. 

Olay, Ağustos 2021'de sanığın 27 yaşındaki bir kadına Facebook'ta arkadaşlık isteği göndermesiyle başladı. Kadının isteği görmezden gelmesine rağmen sanık, kadının duvarında agresif ve pornografik gönderiler paylaşmaya devam etti. Tanrı'nın kendisiyle konuştuğunu ve kadının sonunda karısı olacağını iddia eden sanık, kadının partnerini de ölümle tehdit etti.

Sanık, geçmişte altmışlı yaşlarda bir adamı dövmüş ve adam kalp krizi geçirip ölmüştü. Bu olay nedeniyle 4 yıl hapis cezasına çarptırılan sanığın cezasının yarısını ertelemişti. Psikiyatrik bir uzman, sanığın akıl hastalığı ve uyuşturucu bağımlılığı olduğunu belirtti. Savcı, sanığın gözetim altına alınmasını talep ederken, savunma serbest bırakılmasını ve şartlı ceza verilmesini istedi. Sanık, taciz ve ölüm tehditleri nedeniyle gözetim altına alınacak, ancak son dönemde yeni bir suç işlemediği için hemen tutuklanmayacak.

Geri Dön 08 Haziran 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN