Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
31 Aralık 2022 Cumartesi

Kabin personeli grevine pilotlar da katılabilir

Belçika’daki Ryanair hava yolu şirketinde kabin personeli greve gitti. Greve pilotların da katılabileceği söyleniyor.

Ryanair hava yolu şirketinin Belçika’daki kabin personeli, şirketin kendilerine Belçika’daki asgari ücreti ödemeyi bile garanti etmemesi nedeniyle bugün greve gitti. Grev 1 Ocak pazar akşamına kadar devam edecek. Çalışanlar, talepleri karşılanmazsa 7-8 ocak hafta sonunda yeniden greve gidecek. 

Şirket yönetimi, grev yapan personelin yerine geçmesi için diğer AB ülkelerinden çalışanları  Charleroi Havalimanı’na transfer etme kararı aldı. Bu kararın üzerine pilotlar da greve gitme tehdidinde bulundu, pilot sendikalarından yapılan açıklamada, ‘Şirket, kabin personelinin yerini doldurması için ek eleman getirirse, pilotlar da kabin personeliyle beraber greve gidecek’ denildi. 

Pilotların talepleri de kabin personeliyle aynı: daha iyi çalışma koşulları, ve Belçika’nın iş hukukuna ve emekli maaşına saygı duyulmasını talep ediyorlar. 

Geri Dön 31 Aralık 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN