Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
07 Ağustos 2023 Pazartesi

Gurbetçi ailenin iki çocuğu Türkiye'de kazada öldü

Belçika'da yaşayan Utlu çiftinin 3 ve 13 yaşındaki çocukları Ceylan ve Cihangir, Afyonkarahisar'daki bir ATV kazasında öldü.

Belçika'da yaşayan Utlu çifti, çocukları 13 yaşındaki Ceylin ve 3 yaşındaki Cihangir ile birlikte tatil için Afyonkarahisar'a geldi. Baba Utlu, her yıl düzenlenen dağ rallilerine arazi aracıyla katılmak üzere kente gelmişti. Son yarışın ardından ATV aracını evinin önüne park etti. Ancak, izinsiz bir şekilde araca binen Ceylin Utlu, kardeşi Cihangir'i de yanına alarak gezmeye çıktı. Maalesef, Emirdağ ilçesine bağlı Yenikapı köyü yakınlarında korkunç bir kaza yaşandı.

Ceylin Utlu, köy içinde aracın direksiyonunu kaybetti ve ATV, bir evin istinat duvarına çarpıp durabildi. Kazayı gören diğer sürücülerin ihbarı üzerine sağlık ve jandarma ekipleri bölgeye yönlendirildi. Ne yazık ki, Cihangir Utlu kaza yerinde hayatını kaybetti. Ceylin Utlu ise ağır yaralı olarak Emirdağ Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı, ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Haberi alan aile büyük bir acı yaşadı.

Kaza sonrasında yapılan soruşturma ile ilgili çalışmalar başlatıldı. Ceylin ve Cihangir Utlu'nun cenazeleri Emirdağ Devlet Hastanesi morgundan alındı ve Yenikapı köyündeki evlerine getirildi. Öğle namazının ardından çocukların cenazesi köy mezarlığında defnedildi. Aile ve yakınları büyük bir üzüntü içinde vedalaştı.

Geri Dön 07 Ağustos 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN