Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Şubat 2023 Cumartesi

Gözaltındaki kadının ölümü Brüksel’i çalkalamaya devam ediyor

Brüksel’de 46 yaşındaki Tunus asıllı Sourour Abouda’nın gözaltındayken ölümüyle ilgili çıkan son rapor soru işaretleri oluşturdu. Abouda’nın intihar etmemiş olabileceği konuşuluyor.

Ocak ayının ortasında Belçika’nın başkenti Büksel’deki bir polis karakolunda 46 yaşındaki Tunus asıllı Sourur Abouda hayatını kaybetmişti. İlk açıklamalarda kadının intihar ettiği ileri sürüldü.Ancak, soruşturmaya yakın kaynakların Abouda’nın ölümünün intihar olduğuna inanmadığı aktarıldı. İddiaya göre soruşturmayı yürütenler güvenlik kamerası kayıtlarını izledikten sonra fikirlerini değiştirdi.

Bir sivil toplum örgütünde çalışan kadın, 12 Ocak akşamı arabanın içinde sarhoş hâlde bulunmuş ve gözaltına alınmıştı. Yerel saatle 06.32’de Rue Royale’de bulunan karakola getirilen Abouda, iki saat sonra başka bir polis memuru tarafından hücrede ölü olarak bulundu. Abouda’nın ailesine ertesi gün intihar ettiği söylendi. Ancak aile buna inanmadı. Daha sonra polisi denetleyen bağımsız kuruluş olan P Komitesi tarafından bir soruşturma başlatıldı.

RTBF’de yer alan son rapora göre intihar konusunda şüpheler oluştu. Habere göre Abouda tutuklandığı sırada alkollü değildi. Ayrıca neden bunun tespitinin yapılması için bir doktorun çağrılmadığı da sorulan sorular arasında.

Geri Dön 04 Şubat 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN