Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Şubat 2023 Cuma

Geçen yıl trafik kazasında ölenlerin 3’te 1’i bisikletli veya yayaydı

Trafik Güvenliği Enstitüsü Vias’ın verilerine göre, Belçika’da 2022’de toplam 521 kişi trafik kazasında hayatını kaybetti. Ölenlerin 3’te 1’i, bisikletli veya yayaydı. 

Trafik kazası ölümlerinin sayısı, bir önceki yıla göre yüzde 8 arttı. Hayatını kaybeden bisikletlilerin yarısının 65 yaşın üzerinde olduğu, 10’da 4’ünün elektrikli bisiklet kullandığı belirtildi. Enstitü, uzun mesafeleri katetmek için elektrik bisiklet kullanan yaşlıların sayısının arttığına dikkat çekti. 

Trafik uzmanı Kris Peeters ise Flaman yayın kurumu VRT’ye verdiği demeçte, kent ve köy merkezlerinde saatte 30 kilometre hız sınırı çağrısında bulundu. 2022’de 95 bisikletçinin trafik kazalarında öldüğüne dikkat çeken Peeters, hız sınırının yanı sıra merkez bölgelerindeki tüm caddelerde yeterli genişlikte bisiklet yolları talebinde bulundu. 

Geri Dön 24 Şubat 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN