Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Mayıs 2023 Cuma

Flaman sosyalistler, 'erken çocuk bakımına' 2 milyar avro yatırım yapacak

Flaman Bölgesinde sosyalist Vooruit Partisi, çocuk yoksulluğuyla mücadele çerçevesinde, ilk altı ay boyunca bakım hizmetlerini ücretsiz kılmak için 2 milyar avro bütçe ayıracak. 

Planlara göre, tüm ebeveynlere çocuklarının ilk altı boyunca ücretsiz çocuk bakımı sunulacak. Parti, ayrıca ebeveyn iznini artırmayı, işe ara verip çocuğa bakmak için evde kalan ebeveynlere daha fazla para ödenmesini, ve okullarda ücretsiz yemek sunulmasını hedefliyor. 

Erken çocuk bakımı planları, miras vergisinde yapılacak reformla finanse edilecek. Parti, 250 bin avroya kadar olan malvarlığında miras vergisini tamamen kaldırmayı, 250 bin avronun üzerindeki malvarlıkları içinse vergi oranını artırmayı teklif ediyor.

Geri Dön 05 Mayıs 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN