Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
23 Şubat 2023 Perşembe

Flaman radyoları, depremzedeler için para toplayacak

Belçika'nın Flaman Bölgesi'nde çok sayıda radyo istasyonu 6 Mart'ta ortak bağış etkinliği düzenleyecek. Gelir Türkiye ve Suriye'deki depremzedelere gönderilecek.

Flaman Bölgesinde çok sayıda radyo istasyonu, Türkiye ve Suriye’deki depremzedelere yardım toplamak için ilk depremden tam bir ay sonra, 6 Mart’ta ortak bir bağış etkinliği düzenleyecek. Belçikalı sanatçılar tarafından da desteklenen kampanya çerçevesinde dinleyiciler, istek parça karşılığında istedikleri miktarda bağış gönderebilecek. Bağışlar, Kızılhaç, Oxfam ve Caritas’ın da içinde bulunduğu 7 büyük yardım kuruluşundan oluşan Konsortium 12-12 birliğine gidecek. 

Valon Bölgesi de, depremzedelere mali desteğini 1 milyon avroya çıkaracağını duyurdu. Bölge hükümeti, deprem bölgesinde hali hazırda 250 bin avro bağışta bulunmuştu.

Geri Dön 23 Şubat 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN