Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Şubat 2023 Salı

Eski belediye meclis üyesine çocuk tecavüzü suçlamasıyla gözaltı

Belçika’da Schaerbeek belediyesi eski meclis üyesi Michel De Herde, iki çocuğa tecavüz ve çocuk pornosu bulundurma suçlamalarıyla gözaltına alındı.

Belçika basınında yer alan haberlere göre mağdurlardan biri 16 yaşından küçük, diğeri ise 16-18 yaş arasında. Birleşmiş Milletlere göre 18 yaşın altındaki herkes çocuk kabul ediliyor.

İlk değil

De Herde daha önce de Yeşiller Partili Meclis Üyesi Sihame Haddioui tarafından cinsel tacizle suçlanmış ve bir öğrenciye tecavüz girişiminden dolayı kasım ayında tutuklanmıştı. Bunun üzerine meclis üyeliği görevinden alındı.

De Herde hâlen DéFI partisinin üyesi. Parti ihraç kararı verebilir. Brussels Times’ta yer alan habere göre partiden yapılan açıklamada “Medyada yer alan iddialar çok ciddi. Masumiyet karinesine rağmen partiden ihraç konusu masada” ifadeleri yer aldı.

Geri Dön 14 Şubat 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN