Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
07 Nisan 2023 Cuma

Enflasyonun 2023 sonunda yüzde 4,2’ye düşmesi bekleniyor

Belçika'da 2023 yılının sonunda, enflasyonun yüzde 4,2'ye düşeceği, 2024'te ise yüzde 3'e kadar gerileyeceği tahmin ediliyor.

Belçika’nın Federal Planlama Bürosu, mart ayındaki hafif artışa rağmen 2023 için yıllık enflasyon tahminini revize etmedi. Yıllık enflasyonun 2023 sonunda yüzde 4,2’ye, 2024’te ise yüzde 3’e düşeceği öngörülüyor.

Planlama Ofisi, kamu sektöründeki maaşlar ve sosyal yardımları etkileyen endeksin ise Eylül 2023 ve Mart 2024’te yeniden aşılmasını bekliyor. Eşik her aşıldığında, kamuda çalışanların maaşlarına ve sosyal yardımlara zam yapılıyor. 

Belçika’da enflasyon, mart ayında 6,67 olarak ölçülmüştü. 

Geri Dön 07 Nisan 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN