Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da tünelin ucunda ışık göründü - 20 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Nisan 2023 Salı

Enerji yardımı başvuruları için son hafta

Belçika'da, vatandaşlara verilecek enerji yardımları için son başvuru tarihi 30 Nisan Pazar.

Belçika hükûmeti, yüksek enerji fiyatları karşısında geçen senenin sonunda vatandaşlar için bir dizi enerji yardımını hayata geçirmişti. Bu yardımların bir kısmı otomatik olarak yürürlüğe girerken, bir kısmı için başvuru gerekiyordu. Hak sahibi olup henüz başvurmayanlar için son başvuru tarihi 30 Nisan Pazar. 

30 Eylül 2022 itibarıyla sabit veya değişken enerji kontratı olan tüm haneler, hükümetin enerji yardımlarından faydalanabiliyor. Geriye dönük olarak Kasım 2022’den itibaren ödenen yardım, hanelerin enerji faturalarında aylık brüt 200 avroya kadar indirim sağlıyor. Yardım, hanelerin aylık geliriyle orantılı şekilde vergilendiriliyor. 

Evini ısıtmak için kalorifer yağı ve propan kullananlar da, 300 avroluk akaryakıt çeki için başvuru yapabiliyor. Peletle ısınan haneler ise bir defaya mahsus 250 avroluk yardımdan faydalanabiliyor. 

Geri Dön 25 Nisan 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN