Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Haziran 2024 Perşembe

En mutlu kesim öğrenciler

Belçika İstatistik Dairesi (Statbel) tarafından yapılan bir araştırmaya göre, ülkedeki en mutlu kesim öğrenciler.

2023'ün ilk çeyreğinde her üç Belçikalıdan ikisi mutluyken, üniversite öğrencilerinde bu oran yüzde 77'ye yükseldi. Öğrencileri yüzde 72 ile çalışanlar, yüzde 65 ile emekliler takip ediyor. İşsizlerde ise mutluluk oranı yüzde 43'ün altında kaldı.

Araştırmada, her iki Belçikalıdan birinin yaşamından memnun olduğu, sadece yüzde 9'unun kendini derin bir şekilde yalnız hissettiği belirtildi. Ankete katılanların yüzde 38'i ise geçimini sağlamakta zorluk çektiğini ifade etti.

Statbel, 2021'in sonundan bu yana her üç ayda bir mutluluk anketleri yapıyor. Uzmanlar, bu yılın ilk çeyreğinde yapılan anketlerin, şimdiye kadarki en düşük seviyeleri gösterdiğini vurguluyor.

Geri Dön 27 Haziran 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN