Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Ocak 2023 Salı

Elektrik ve gaz faturaları düşüyor

Belçika'da eylül ayında başlayan enerji fiyatlarındaki düşüş devam ediyor. Doğal gaz fiyatları son 1,5 yılın en düşük seviyesini gördü.

Belçikalı Enerji Düzenleme Kurumu’nun (CREG) verilerine göre, enerji faturaları, Eylül 2022’den bu yana keskin bir şekilde düştü. Şimdi yeni kontrat imzalayan dört kişilik ortalama bir aile, tahmini olarak elektrik için yıllık 1.700 avro, doğal gaz içinse yıllık 2 bin 500 avro ödeyecek. Bu, yıllık enerji masraflarının toplam 4 bin 200 avro civarında olacağı anlamına geliyor.

Doğal gaz fiyatları, bugün itibarıyla Amsterdam vadeli işlem piyasasında megavatsaat başına 60 avroya düşerek son 1.5 yılın en düşük seviyesini gördü. 

Geri Dön 17 Ocak 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN