Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Mayıs 2024 Pazartesi

Dolandırıcıların yeni numarası sahte trafik cezaları

Belçika'nın Antwerp kentinde, dolandırıcılar arabaların camlarına sahte trafik cezaları bırakıyor. Yetkililer, gerçek cezaların sadece posta yoluyla gönderildiğini hatırlattı.

Dolandırıcıların yeni numarası sahte trafik cezaları

Antwerp'te dolandırıcılar, arabaların sileceklerinin altına yerleştirdikleri sahte park cezaları ile vatandaşları tuzağa çekmeye çalışıyor. Şehir yetkilileri, bu sahte cezalara karşı dikkatli olunması gerektiğini vurgulayarak gerçek cezaların yalnızca posta yoluyla gönderildiğini hatırlattı. Şüphe duyanlar, belirtilen e-posta adresi üzerinden yetkililerle iletişime geçebilirler.

Sahte park cezaları, araç sahiplerine gerçekmiş gibi görünen ve şehir logosunu taşıyan belgeler. Bu sahte cezalarda araç sahibinin 58 avro ceza ödemesi gerektiği belirtiliyor. Ancak, havale formunda birçok yazım hatası var ve yetkililer, bu tür cezaların şehirden gelmediğini net bir şekilde vurguladı.

VRT NWS'ye yapılan açıklamada, park cezalarının ve GAS cezalarının yalnızca posta yoluyla gönderildiği belirtildi. Cezanın gerçekliğinden şüphe duyan vatandaşların, [email protected] e-posta adresi üzerinden yetkililerle iletişime geçebileceği aktarıldı.

Geri Dön 20 Mayıs 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN