Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Haziran 2024 Cuma

Direksiyon başında telefon kullananın ehliyetine el konulacak

Belçika’nın Batı Flanders Eyaleti’nde araba kullanırken cep telefonu ile konuşan sürücülerin ehliyetine el konulmasını öngören yasa yürürlüğe girdi.

Direksiyon başında telefon kullananın ehliyetine el konulacak

Yeni düzenlemeye göre, trafikte telefonla konuşurken yakalanan sürücülerin ehliyetine 15 gün süreyle el konulacak. Suçun tekrarlanması durumunda ise ehliyetleri iptal edilecek. 

Batı Flanders’ta direksiyon başında cep telefonuyla konuşmak, araç ve bisiklet sürücüleri için üçüncü dereceden suç olarak kabul ediliyor. Polis, idari masrafların yanı sıra en az 174 avro para cezası uyguluyor.

Het Nieuwsblad’a göre, Anvers, Doğu Flanders ve Leuven Savcılıkları da trafik kazalarını azaltmak için benzer şekilde daha sert önlemler almaya hazırlanıyor.

Geri Dön 07 Haziran 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN