Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
07 Mart 2023 Salı

Devlet, milletvekili ikramiyeleri için yılda 1 milyon avro harcıyor

Belçikalı Het Laatste Nieuws tarafından yayımlanan rapora göre, her 5 milletvekilinden biri, yıllık ortalama 35 bin avro ikramiye alıyor. Bu, devlete yıllık 1 milyon avrodan fazlaya mal oluyor. 

Milletvekillerinin gelirleri ve ikramiyeleri, geçen hafta eski milletvekillerine yasa dışı emeklilik ödenekleri sağlandının ortaya çıkmasının ardından mercek altına alındı. 

Başbakan Alexander De Croo’nun babası eski milletvekili Herman De Croo’nun da aylık fazladan 6 bin avro emekli maaşı aldığı ortaya çıktı.

Het Laatste Nieuws’un haberine göre, aralarında parti liderlerinin, komite başkanlarının ve üyelerinin bulunduğu 32 milletvekili, ‘parlamentodaki ek çalışmaları’ için ortalama 35 bin avro ikramiye alıyor. 

Temsilciler Meclisi Başkanı Eliane Tillieux, Hat Laatste Nieuws’a yaptığı açıklamada, iddiaları kabul veya reddetmedi, ‘Kesin miktarları araştırmak için fazladan zamana ihtiyacımız var’ ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 07 Mart 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN