Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
09 Mart 2023 Perşembe

Depremzedeler için 11,6 milyon avro yardım toplandı

Belçika'da radyo kanalları vasıtasıyla depremzedeler için toplanan bağış miktarı 1,8 milyon avroya ulaştı. Böylece tüm Belçika'da kuruluşların topladığı bağış da 11,6 milyon oldu.

Belçika’nın Flaman ve Valon bölgelerindeki radyo kanalları, Türkiye ve Suriye’deki depremzedelere bağış toplamak için ulusal çapta bir yayın gerçekleştirdi. Sabah 09.00’dan akşama kadar devam eden yayında, dinleyiciler radyo kanallarından SMS yoluyla şarkı istedi, her istek parça için 1 avro bağış yapıldı. Ayrıca 35 Belçikalı müzisyen, Cherry Ghost'un ‘People help the people’ (İnsan, insana yardım eder) şarkısını depremzedeler için seslendirdi.

Ulusal yardım kuruluşu ’12-12’ öncülüğünde gerçekleştirilen yayında, bir günde 1,8 milyon avro bağış toplandı. Böylece, Belçikalı kuruluşun depremzedeler için topladığı yardım miktarı 11,6 milyon avroya ulaştı. 

Geri Dön 09 Mart 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN