Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Şubat 2023 Cuma

Çocuk tecavüzünden gözaltına alınan eski belediye meclis üyesi partiden uzaklaştırıldı

Çocuk tecavüzü suçlamasıyla gözaltına alınan ve belediye meclis üyeliği düşen Michel De Herde, partisi DéFl'den de uzaklaştırıldı.

Belçika’da Schaerbeek belediyesi eski meclis üyesi Michel De Herde, iki çocuğa tecavüz ve çocuk pornosu bulundurma suçlamalarıyla gözaltına alınmıştı. De Herde daha önce de Yeşiller Partili Meclis Üyesi Sihame Haddioui tarafından cinsel tacizle suçlanmış ve bir öğrenciye tecavüz girişiminden dolayı kasım ayında tutuklanmıştı. Bunun üzerine meclis üyeliği görevinden alındı.

De Herde, partisi DéFl’den de uzaklaştırıldı. Çok sayıda suçlamayla karşı karşıya olan eski belediye meclis üyesi, artık parti üyeliğinden yararlanamayacak.

Geri Dön 17 Şubat 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN