Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Haziran 2024 Çarşamba

Çiftçiler yeniden meydanlarda

Belçika'nın başkenti Brüksel'de on binlerce çiftçi yeniden meydanlara indi. Çiftçiler, Avrupa seçimleri öncesi "Uyanık olun ve doğrudan yana oy verin" çağrısını yaptı.

Çiftçiler, yaklaşan Avrupa Parlamentosu seçimleri öncesinde vatandaşlara "uyanık olun ve doğrudan yana oy kullanın" çağrısında bulundu. Avrupa Birliği'nin tarım politikalarını protesto eden çiftçiler, 500'den fazla traktörle yolları kapatarak Brüksel'de hayatı durma noktasına getirdi.

Protestolarda, Avrupa Yeşil Anlaşması'na son verilmesi talep edildi. AB’nin çevresel kısıtlamalarının aşırı, ithalat kurallarının ise haksız olduğu belirtildi. Ayrıca, AB dışındaki ülkelerle rekabette Avrupalı çiftçilerin dezavantajlı durumda olduğu vurgulandı.

Geri Dön 05 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN