Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Şubat 2024 Pazartesi

Çiftçiler De Croo'nun evinin yolunu kapattı

Belçika Başbakanı Alexander De Croo'nun Flaman Bölgesi'ndeki konutunun girişi, bir çiftçi grubu tarafından traktörlerle kapatıldı.

Başbakan De Croo, çiftçilerle görüştü ve onların sorunlarını dinledi. De Croo, çiftçilere gelecek hafta Brüksel'de düzenlenecek tarım sorunları toplantısına katılmaları için davet gönderdi. Polisin müdahale etmediği protesto yaklaşık 1 saat sürdü.

Belçika'da çiftçiler, artan üretim maliyetleri ve çevre politikalarına karşı tepkilerini göstermek amacıyla sıkça protesto düzenliyor. Çiftçiler, Belçika hükûmetinden daha fazla destek ve AB'nin çevre politikalarına karşı çıkıyor. Hükûmet ise çiftçilere destek sağlamak üzere yeni bir dayanışma mekanizması üzerinde çalışıyor.

Geri Dön 05 Şubat 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN