Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya Hessen: İlk evini alana devletten destek - 23 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Şubat 2024 Salı

Çiftçi protestolarında kriz tırmanıyor: Brüksel karıştı

Brüksel, çiftçilerin protestosuyla karıştı. Saman balyaları ateşe verildi, yollara gübre döküldü, polis tazyikli su sıktı.

Belçika’nın başkenti Brüksel’de bugün başkente giden yollar yüzlerce traktör tarafından bloke edildi. Hükûmetin ve Avrupa Birliği’nin (AB) tarım politikaları eleştirilirken; kavşaklarda saman balyaları ateşe verildi, yollara gübreler döküldü, çok sayıda olay yaşandı. VRT’nin haberine göre, polis öfkeli kalabalığı yatıştırmak için protestocuların üzerine tazyikli su sıktı. Brüksel’e giden tüm yolların tıkanma noktasına geldiği duyuruldu. 

Avrupa Birliği tarım bakanlarının da dün Brüksel’de bir toplantısı vardı. Belçika Tarım Bakanı David Clarinval, "Çiftçiler bize bu toplantının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlattı" ifadelerini kullandı. Clarinval, "Çiftçilerin ihtiyaç ve isteklerini anlıyoruz" açıklamasında bulundu. 

Geri Dön 27 Şubat 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN