Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Ocak 2023 Perşembe

Cezaevi çalışanları grevde

Belçika’daki tüm cezaevi çalışanları maaş zammı ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi talebiyle yurt genelinde greve gitti.

Belçika’da ülke genelindeki tüm cezaevlerinde görevliler, maaşların artırılması ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi talebiyle greve gitti. Cezaevi memurlarının yerine geçici olarak polislerin görevlendirildiği bildirildi. Sendikalar, maaşların enflasyona uygun biçimde zamlanmasını ve yıl sonunda verilen bir aylık maaşa eşdeğer olması gereken primin tam olarak ödenmesini talep ediyor.

Kamu hizmetlerinden sorumlu Başbakan Yardımcısı Petra De Sutter, kamu sektöründeki maaş zamlarının son 15 yıldır özel sektörün ciddi ölçüde gerisinde kaldığını kabul ederek, grevin neden yapıldığını anladığını söyledi.

Geri Dön 12 Ocak 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN