Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
23 Mart 2023 Perşembe

Çalışanlar ve işverenler, uzaktan çalışma uygulamasından memnun

Belçika’da evden çalışma giderek yaygınlaşıyor. Bir ankete göre, çalışanların neredeyse üçte biri haftanın yarısından fazlasında evden çalışıyor. İşverenlerin büyük bölümü, çalışanlarının evden çalışmasından memnun. 

İnsan Kaynakları şirketi Acerta’nın yaptığı ankete göre, çalışanların yüzde 27’si, iş günlerinin yarısından fazlasında evden çalışıyor. İşverenlerin yüzde 88’i, evden çalışan personeline güveniyor ve mevcut düzenden memnun. Sadece dört işverenden biri, çalışanların daha sık ofise gelmesini tercih edeceğini söylüyor. 

Brüksel’deki şirketlerin yüzde 97’si, Flaman Bölgesindeki şirketlerin yüzde 76’sı, Valon Bölgesindeki şirketlerin ise yüzde 72’si evden çalışmaya izin veriyor. 

Geri Dön 23 Mart 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN