Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Temmuz 2024 Çarşamba

Çalışan sığınmacılar konaklama bedeli ödeyecek

Belçika'da temmuz ayı itibarıyla, çalışmasına rağmen sığınma merkezlerinde kalan mültecilerden konaklama bedeli alınacak.

Çalışan sığınmacılar konaklama bedeli ödeyecek

Devlet Sekreteri Nicole de Moor (CD&V), bu ücretin mültecilerin gelirine göre belirleneceğini açıkladı. Örneğin, aylık 900 avro geliri olan bir mülteci 222 avro ödeyecek. Geliri 1.500 avronun üzerinde olanlar ise maaşlarının yarısını barınma merkezlerine katkı olarak verecek.

Bu düzenleme, 2011 yılında bir Kraliyet Kararnamesi ile belirlenmişti ancak itirazlar nedeniyle bugüne kadar uygulanamamıştı. Belçika'daki sığınma merkezlerinde kalan mültecilere yatak, duş, tuvalet ve günde üç öğün yemek sağlanıyor.

Geri Dön 03 Temmuz 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN