Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
16 Mayıs 2023 Salı

Bütçeden Sorumlu Bakan: Çalışanlarla çalışmayanlar arasında 500 avro fark olmalı

Liberal Demokrat Partili Bütçeden Sorumlu Devlet Bakanı Alexia Bertrand, çalışanlarla çalışmayanlar arasında aylık en az 500 avro gelir farkı olması gerektiğini savundu.

Belçika’da Bütçeden Sorumlu Devlet Bakanı Alexia Bertrand, insanları çalışmaya teşvik etmek için, çalışan kişilerle sosyal yardım alanlar arasında aylık en az 500 avro net gelir farkı olması gerektiğini savundu. 

Liberal Demokrat Partili Bakan, vergi reformu için partisinin önceliğinin ‘çalışanla çalışmayan arasındaki farkı artırmak’ olduğunu vurguladı. Bertrand, bu şekilde hem vergi yükünü azaltmayı, hem de çalışmayı sosyal yardımla yaşamaktan daha çekici kılmayı amaçladıklarını belirtti.

Geri Dön 16 Mayıs 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN