Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Mayıs 2024 Cuma

Brüksel'de bir mahalleye yabancıların girmesi yasaklandı

Belçika'nın başkenti Brüksel'de, Peterbos mahallesine, 16 Mayıs gününe kadar mahallede ikâmetgâhı olmayanların girişi yasaklandı. 

Brüksel'de bir mahalleye yabancıların girmesi yasaklandı

Belçika’nın başkenti Brüksel’de Anderlecht Belediyesi, Polis Merkezi ve Brüksel Savcılığı tarafından ortaklaşa alınan kararda, Peterbos mahallesine 16 Mayıs gününe kadar mahallede ikâmetgâhı olmayanların girişi yasaklandı. Yapılan ilk açıklamada, önlemin, uyuşturucu kaçakçılığı ve şiddet olaylarına karşı alındığı belirtildi. Ayrıca mahalleye giriş çıkışlarda kimlik kontrollerinin de yapılacağı ve kamusal alanlarda alkol tüketiminin de yasaklanacağı duyuruldu.

Belçika polisi söz konusu tedbirlerle mahalle sakinlerinin günlük yaşamanın iyileştirmeyi hedeflediklerini duyurdu. Yasağın, her iki ayda bir uzatılabileceği belirtildi.

Geri Dön 03 Mayıs 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN