Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
31 Mayıs 2023 Çarşamba

Brüksel’de aşırı sağcı parti ve aşırı sağ karşıtları karşılıklı gösteri yaptı

Belçika’nın başkenti Brüksel’de aşırı sağcı Vlaams Belang Partisi ve aşırı sağ karşıtı bir grup, aynı anda gösteri düzenledi. 

Aşırı sağcı Vlaams Belang Partisi, 29 Mayıs Pazartesi günü Albertine Meydanı’nda toplandı. Flaman bayrakları açan göstericiler, 10 günlük bir kampanya kapsamında Belçika'nın Ostend kentinden Brüksel'e yürüyen parti liderleri Tom Van Grieken'i karşıladı.

"Sokaklarımızda faşizme yer yok"

Aşırı sağ karşıtı göstericiler ise, aynı gün aynı saatte, 800 metre uzaktaki Poelaert Meydanı’nda bir araya geldi. Aşırı sağcı göstericilerin amacının 2024 federal seçimleri öncesinde güç gösterisi yapmak olduğunu söyleyen protestocular, "Sokaklarımızda faşizme yer yok" sloganları attı. 

Geri Dön 31 Mayıs 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN