Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Haziran 2024 Perşembe

Brüksel’de aşırı sağa karşı yürüyüş

Belçika’nın başkenti Brüksel’de, 1.200’den fazla kişi, genel seçimlerde aşırı sağcı partilerin zaferini protesto etti. 

Brüksel’de aşırı sağa karşı yürüyüş

İnsan hakları kuruluşları ve sendikaların katıldığı gösterilerde, aşırı sağcı partilerin seçim vaatleri sert bir şekilde eleştirildi. Özellikle sığınmacılara sağlanan sosyal yardımların kesilmesi yönündeki söylemler endişe yarattı.

İnsan hakları aktivistleri, bu pazar diğer büyük şehirlerde de gösteri planlandığını açıkladı. Geçtiğimiz hafta Belçika’da Avrupa Parlamentosu ve genel seçimler yapılmıştı. Sandıktan sağcı Flaman partisi N-VA birinci parti olarak çıkarken, Başbakan De Croo'nun partisi oyların sadece yüzde 5,9'unu aldı. De Croo, bu hezimetin ardından istifa ettiğini duyurdu.

Belçika'da hiçbir partinin tek başına hükûmet kurmak için gerekli 76 sandalyeye sahip olamaması nedeniyle zorlu bir koalisyon müzakeresi süreci bekleniyor.

Geri Dön 13 Haziran 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN