Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
06 Nisan 2023 Perşembe

Brüksel de elektrikli scooter kurallarını sıkılaştırmayı planlıyor

Paris'te elektrikli scooterların yasaklanması kararının ardından, benzer bir tartışma Belçika'da da yaşanıyor. Brüksel, scooterlar ile ilgili kuralları sıkılaştırmaya hazırlanıyor.

Paris’in elektrikli scooterları yasaklama kararının ardından, sakinlerinin scooterlarla ilgili benzer sorunlardan şikayetçi olduğu Brüksel’de de bu konu gündeme geldi. Kent yönetimi, scooterları yasaklamayacağını açıkladı, ancak kuralların sıkılaştırılması gündemde. 

Brüksel Başkent Bölgesi, yaz aylarından itibaren, elektrikli scooterlar için şehrin genelinde saatte 20 kilometre ve yaya bölgelerinde ise saatte 8 kilometre hız sınırı getirmeyi planlıyor. Ayrıca, scooterlar için 3 bin adet park yeri belirlenecek, scooterları belirlenen bölgelere park etmeyenlerin kiralama süresi bitmeyecek. Yani, kiraladığı scooterı kaldırıma veya yolun ortasına bırakanlar, bunun için yüksek bir bedel ödeyecek. 

Ayrıca, başkentteki kiralık e-scooter sayısı, mevcut 21 binden yaklaşık 15 bine indirilecek. 

Geri Dön 06 Nisan 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN