Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Ocak 2023 Pazartesi

Bomba ihbarı yapıldı, 2,4 ton kokain yakalandı

Belçika’nın Antwerp kentinde sonradan asılsız olduğu ortaya çıkan bir bomba ihbarı yapılan konteyner gemisinden 2,4 ton kokain çıktı.

Belçika’da MSC Lorena adlı konteyner gemisi, aralık ayı sonlarında Vlissingen’a yanaşmak zorunda kalmıştı. Bu gemide daha sonra yanlış alarm olduğu ortaya çıkan bomba ihbarı yapıldı. Antwerp Savcılığının açıklamasına göre, konteynerde 2 bin 400 kilogramdan fazla kokain yakalandı.

İhbar 22 Aralık’ta yapıldı ve Belçika polisi MSC Lorena gemisini Vlissingen açıklarından aldı. Geminin bir hafta boyunca demirlemesine karar verildi. Yapılan incelemelerde bomba bulunmayınca gemi, yükünü boşaltmak için 29 Aralık’ta Antwerp limanına yanaştı.

Bu sırada polis, sahte bomba ihbarında bulunan iki kişiyi tutukladı. İhbarı yapanlardan biri 22, diğeri ise 24 yaşındaydı. 

Belçikalı yetkililerin son raporlarına göre Antwerp Limanı, Avrupa'nın uyuşturucu kapısı hâline geldi.

Geri Dön 16 Ocak 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN