Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
12 Ağustos 2023 Cumartesi

Birbirlerinin evlerine ateş açan gurbetçiler tutuklandı

Belçika'da yaşayan iki gurbetçinin, Belçika'da başlayan anlaşmazlığı tatil için geldikleri Türkiye'de de devam etti. Birbirinin evine ateş açan gurbetçiler tutuklandı.

Belçika'da yaşayan N.K. (31) ve A.B. (39) arasındaki yurt dışında başlayan anlaşmazlık, memleketleri Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesinde silahlı bir kavgaya dönüştü. İkilinin karşılaştığı Emirdağ'da yaşanan olay, birbirlerinin evlerine ve araçlarına ateş açtıkları silahlı bir çatışmaya evrildi ve her iki gurbetçi de tutuklandı.

Belçika'da başlayan ve nedeni henüz belirlenemeyen anlaşmazlık, N.K. ve A.B.'nin Emirdağ'da tatil için bulundukları sırada devam etti. İlçede çatışmaya dönüşen olayda taraflar birbirlerinin evlerine baskın yaparak tüfeklerle ateş açtılar, bu nedenle her iki tarafın da evleri ve araçları zarar gördü. Polis ekipleri ihbar üzerine olay yerine geldi ve soruşturma başlattı. Yapılan operasyon sonucunda N.K. ve A.B. gözaltına alındı.

Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda olayda kullanıldığı düşünülen av tüfekleri, kurusıkı tabancalar ve mermiler ele geçirildi. Polis merkezindeki işlemlerinin ardından N.K. ve A.B. adliyeye sevk edildi ve tutuklandı.

Geri Dön 12 Ağustos 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN