Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Temmuz 2023 Cuma

Binlerce Belçikalı iş yüzünden depresyonda

Belçika’da 30 bini aşkın çalışan, işten kaynaklı depresyon ve tükenmişlik sendromundan muzdarip. Bu, Avrupa ortalamasının iki katından fazla. 

Avrupa Sendikalar Enstitüsü’nün raporuna göre, Belçika’da çalışma koşulları ve aşırı baskı, ülkedeki depresyon vakalarının yaklaşık yüzde 14’ünde nedensel bir faktör. Depresyondan muzdarip olanların yüzde 13’ü iş yeri zorbalığından, yüzde 8’i ise iş güvencesizliğinden şikayetçi. 

Brüksel’deki ULB üniversitesinden tıbbi danışman ve misafir profesör Véronique Dumonceau, araştırma sonuçlarına ‘hiç şaşırmadığını’ söyledi. Dumonceau, VRT’ye verdiği demeçte, ’Giderek daha fazla ve daha hızlı çalışmamız isteniyor. İnsanlar makine değil, insan’ ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 28 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN