Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Aralık 2022 Perşembe

Belçikalıların yüzde 75'i, Ukrayna'ya yardımların devam etmesinden yana

Belçikalıların yaklaşık yüzde 75'i, Rusya'nın saldırılarına karşı Ukrayna'ya yapılan yardımların devam etmesini destekliyor. Rusya'ya uygulanan yaptırımlara destek ise, gıda ve enerji fiyatlarına etkisi nedeniyle giderek düşüyor. 

Ipsos Enstitüsü tarafından Belçikalı gazetelerle ortak yapılan araştırmaya göre, Belçika sakinlerinin yüzde 74'ü, Ukrayna'ya sağlanan desteğin devam etmesinden yana. Yüzde 34 ise, NATO'nun Ukrayna topraklarına askeri müdahelede bulunmasını istiyor. 

Ancak ankete katılanların 3'te 1'inden fazlası, gıda ve enerji fiyatlarının artmasına yol açtığı gerekçesiyle, Rusya'ya uygulanan yaptırımları eleştiriyor. 

Geri Dön 08 Aralık 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN