Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
18 Mayıs 2023 Perşembe

Belçikalılar Ukrayna savaşının 3. Dünya Savaşı’na dönüşmesinden korkuyor

Son anketlere göre, Belçikalılar arasında Rusya-Ukrayna savaşının Üçüncü Dünya Savaşı’na dönüşmesinden endişelenenlerin sayısı giderek artıyor. Neredeyse her 4 Belçikalıdan 3’ü, savaşın küresel bir çatışmaya dönüşmesinden korkuyor. 

Kamuoyu araştırma şirketi Euroskopia tarafından yapılan ankete göre, Belçika sakinlerinin yüzde 72’si, Ukrayna savaşının dünya savaşına dönüşmesinden endişeli. Öte yandan, halkın büyük çoğunluğu, Ukrayna’ya askeri ve ekonomik desteğin devam etmesinden yana. Ankete katılanların sadece beşte biri, Ukrayna’ya silah sevkiyatının durdurulması gerektiğini düşünüyor. 

Euroskopia tarafından yapılan başka bir ankete göre, Rusya-Ukrayna savaşının dünya savaşına dönüşmesine dair en endişeli olan Avrupa ülkesi İspanya, halkın neredeyse yüzde 90’ı bu korkuyu paylaşıyor. İspanyollar, Ukrayna'nın Rusya'ya toprak kaybetmesiyle sonuçlansa bile savaşın bir an önce bitmesini istiyor.

Geri Dön 18 Mayıs 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN