Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Haziran 2023 Salı

Belçikalılar hükûmetten memnun değil

Belçika'da halkın yüzde 76'sı, Vivaldi koalisyonundan memnun değil.

Belçika’da yapılan son anket, ülke sakinlerinin dörtte üçünden fazlasının (yüzde 76), sosyalistler, liberaller, Hıristiyan Demokratlar ve Yeşiller’den oluşan ’Vivaldi’ koalisyonundan memnun olmadığını ortaya koydu. 

Le Soir gazetesi tarafından diğer medya kuruluşlarıyla işbirliği içinde yapılan ankete göre, halkın yüzde 60’ı, Başbakan Alexander De Croo’nun görevde kalmasını istemiyor. Katılımcıların yüzde 51’i ise, mevcut koalisyonun 2024’te yapılacak genel seçimleri kaybedeceği ve dağılacağı görüşünde. 

Siyaset uzmanlarına göre, hükûmetin başarısızlığı, koalisyondaki partilerin çeşitliliğinden dolayı uyumsuzluk yaşanmasından kaynaklanıyor. 

Geri Dön 13 Haziran 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN