Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
20 Eylül 2022 Salı

Belçikalılar enerji faturalarını ödeyememekten korkuyor

Yapılan son ankete göre her 3 Belçikalıdan 2’si artan enerji fiyatlarını ödeyememekten endişeleniyor.

Le Soir ve Het Laatste Niuews gazetelerinin ortak anketine göre, Belçika’da yaşayan her 3 kişiden ikisi, yakında enerji faturalarını ödeyemeyecek olmaktan korkuyor. Bu endişe, özellikle 35-51 yaş grubunda çok yoğun görülüyor. 

Her 10 Belçikalıdan 8’i ise, enerji tasarrufu için önlemler almaya şimdiden başladı. Ankete katılanların yarısı, sıcak su tüketimini ve kaloriferin sıcaklığını azalttığını söyledi. 

Vatandaş ne yapıyor?

Belçika’da ağustos ayında elektrikli soba satışı, geçen yılın aynı dönemine göre 2,5 katına çıktı. Enerji masraflarını azaltabilmek için ampullerini daha az enerji tüketen ampullerle değiştirenlerin sayısı da ciddi ölçüde arttı. Fransa’da ise, vatandaşlar önlemleri bir adım ileri taşıyıp mum stoklamaya başladı. 

Geri Dön 20 Eylül 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN