Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da gençlere 20 bin € destek önerisi - 3 Ekim 2023 Oktan Erdikmen
Gurbetçi müzisyenin engel tanımayan yolculuğu: Uğur Sofu'nun hikayesi
Pazar Sendromu 2. Bölüm - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
21 Temmuz 2023 Cuma

Belçikalı kadın maymuna aşık oldu

Belçika’nın Antwerp kentinde bir kadın, hayvanat bahçesindeki Chita isimli bir şempanzeyle ‘4 yıllık bir ilişkisi olduğu’ iddialarından sonra hayvanat bahçesinden men edilmişti. 

Hayvanat bahçesi yönetimi, davranışlarını değiştirmesi şartıyla, kadının giriş yasağını kaldırma kararı aldı.

38 yaşındaki Adie Timmerman, şempanzeyle birbirilerine aşık olduklarını ve bir ilişki yaşadıklarını iddia ediyordu. Hayvanat bahçesi yönetimi, kadının tuhaf davranışları nedeniyle, şempanzeyi ziyaret etmesini yasaklamıştı.

Ancak yasak kısa süre sonra kaldırıldı. Kadın, şempanzeyle fazla vakit geçirmemek şartıyla hayvanat bahçesine girebiliyor. Hayvanat bahçesi yöneticileri, hayatının ilk yıllarını insanların arasında geçirmiş olan şempanzenin, olabildiğince kendi türünden hayvanlarla vakit geçirmesi gerektiğini düşünüyor.

Geri Dön 21 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN