Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
29 Mart 2023 Çarşamba

Belçikalı araç sürücülerinin yüzde 7’si direksiyon başında video izliyor

Anketlere göre, Belçika’da araç sürücülerinin yüzde 7’si düzenli olarak direksiyon başında video izliyor. Bu oran, Brüksel-Başkent Bölgesinde yüzde 16’ya çıkıyor. 

Ulaşım Güvenliği Enstitüsü Vias’ın 6 bin kişi arasında yaptığın ankete göre, sürücülerin yüzde 7’si, ayda en az bir kere araç kullanırken bir yandan telefonundan dizi, film veya spor maçlarını takip ediyor. 

Araç sürerken telefona veya tablete bakanlar, 174 avroya kadar para cezasıyla karşı karşıya kalıyor. 

Ancak, daha önemlisi, özellikle hızlı kullananlar için otomobil kullanırken yol dışında bir yere bakmak, büyük bir dikkat dağıtıcı ve ölümcül kazalarla sonuçlanabiliyor. Örneğin 120 kilometre hızla giden bir sürücü, bu sırada 5 saniyeliğine telefona bakarsa, 160 metreyi hiç yola bakmadan kat etmiş oluyor. 

Geri Dön 29 Mart 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN