Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Kasım 2022 Cuma

Belçika’da hanelerin yüzde 90’ı tasarruf yapıyor

Belçika’daki hanelerin yüzde 90’a yakını, artan enerji fiyatları ve kışın kıtlık yaşanabileceği endişesi nedeniyle enerji tüketimini ciddi ölçüde azalttı. 

Enerji krizinin ülkelere etkisini incelemek için ING Group tarafından yapılan uluslararası araştırmaya göre, Belçika’daki hanelerin yüzde 90’a yakını, artan enerji fiyatları ve kışın kıtlık yaşanabileceği endişesi nedeniyle enerji tüketimini ciddi ölçüde azalttı. Ankete katılanların yüzde 60’ı kaloriferin sıcaklığını düşürdüğünü, yüzde 40’ı ise elektrikli aletleri daha az kullanmaya başladığını söyledi. 

Enflasyon nedeniyle günlük harcamalarından kısan ve önümüzdeki 6 ayda da tasarruf yapmaya devam etmeyi planlayanların oranı ise yüzde 60’a ulaştı. 

Geri Dön 25 Kasım 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN