Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Kasım 2022 Perşembe

Belçika’da genel grev

Belçika’da işçiler, artan hayat pahalılığı ve alım gücündeki düşüklüğe karşı dün ülke genelinde grev yaptı.

Brüksel başta olmak üzere tüm ülkede toplu taşıma ciddi ölçüde sekteye uğradı. Gün boyunca Brüksel’de sadece bir metro hattı sefer yaptı. Toplu taşıma çalışmadığı için, Brüksel Havalimanında uçuşların yarısından fazlası, Charleroi Havalimanında ise uçuşların tamamı iptal edildi. 

Sosyalist Çalışanlar ve Yöneticiler Sendikası Başkanı Myriam Delmée yaptığı açıklamada şöyle dedi:

Genel bir ücret artışı bile talep etmiyoruz. Sadece maaşların enflasyona endekslenmesini, böylece çalışanların alım gücünün sabit kalmasını istiyoruz. 

Delmée, bugünkü grevden sonra sendikaların taleplerine yanıt alınamazsa, grevlerin sertleşerek devam edeceğini belirtti. 

Geri Dön 10 Kasım 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN