Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Ağustos 2023 Pazar

Belçika'da bu hafta neler yaşandı?

Belçika'nın gündeminde bu hafta Adalet Bakanı'nın konuklarının polis aracına işemesi ve polisin bir kişiyi öldürmesi sonrası çıkan olaylar vardı. İşte yaşananlar...

Belçika'da bu hafta neler yaşandı?

Belçika'nın Liege kentinde, polisin 'dur ihtarına' uymayarak kaçan bir kişiye ateş açması sonucu hayatını kaybetmesinin ardından olaylar meydana geldi.

Adalet Bakanı Vincent van Quickenborne'un evine misafir olarak gelen kişiler, evinin yanında park edilmiş bir polis minibüsüne işedi. Bakan van Quickenborne'un kabinesi, olayı görmediğini ve konuklarının halka açık alanda gerçekleştirdiği bu eylemden dolayı suçlanamayacağını açıkladı. Polis sendikası NSPV ise van Quickenborne'un istifasını talep etti.

Pays de Herve kentinde polis, muhtemel bir cinayet ihbarı aldı. Olay yerine intikal eden polis ekipleri, cansız bir bedeni çalılıkların içinde battaniyeye sarılı, ayakları dışarıda durumda gördü ve etrafına güvenlik şeridi çekti. Ardından başlatılan olay yeri incelemelerinde bedenin bir cansız mankene ait olduğu saatler sonra fark edildi.

Antwerp kentinde Tropikal Tıp Enstitüsü (ITG) tarafından yapılan araştırma, sivrisineklerin, yapılan ilaçlama nedeniyle, direnç geliştirdiğini ortaya koydu.

Bruges Ceza Mahkemesi, sığınmacıları küçük teknelerle Manş Denizi üzerinden Fransa’dan İngiltere’ye getiren büyük bir çetenin iki üyesini 6 yıl hapis ve 184 bin avro para cezasına çarptırdı.

Geçtiğimiz bir yıl içinde çok sayıda Hollandalı, daha düşük kiralar nedeniyle Belçika’da Hollanda sınırına yakın bölgelere taşınıyor. Bu durum, Belçika konut piyasasındaki baskıyı artırıyor.

Geri Dön 27 Ağustos 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN