Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
11 Haziran 2023 Pazar

Belçika'da bu hafta neler yaşandı?

Belçika'nın gündeminde bu hafta; protesto yasağı ve siber saldırıyla çalınan 500 bin şifre vardı. İşte bu hafta yaşananlar...

Belçika'da bu hafta neler yaşandı?

Ceza almış ‘isyancıların’ protestolara katılmasını üç yıl boyunca yasaklayacak tartışmalı yasa tasarısı Çekirdek Kabine’de onaylandı. Adalet Bakanı Vincent Van Quickenborne, yasa tasarısının sadece polislere saldırmak, yangın çıkarmak, çevredeki mağaza ve binalara zarar vermek gibi kamu düzenini bozan davranışlarda bulunan kişileri etkileyeceğini vurguladı. 

Genç sağlık çalışanlarının yüzde 70’i sektörü bırakmayı düşünüyor

Sendikalar tarafından yapılan son anket, aşırı iş yükü altında ezilen 35 yaş altındaki sağlık çalışanlarının büyük bölümünün sektörü bırakmayı düşündüğünü ortaya koydu. 

Ankete katılanların 35 yaşın altındaki sağlık çalışanlarının yüzde 70’i, sektörü bırakmayı düşündüğünü söyledi. Farklı sağlık sektörlerinden 1.600’ü aşkın kişiyle yapılan ankette, yüzde 74, mevcut iş yükünün ‘sistematik olarak sürdürülemez’ olduğunu dile getirdi. 

Yarım milyon Belçikalının şifreleri çalındı

Düzenlenen siber saldırı sonucu 500 bin kişinin şifreleri çalındı. Olay, kendisi de saldırının kurbanı olan Flaman Radyosu tarafından bildirildi. 

Saldırı sonucu, Flaman Radyosu, VRT gazetesi, Leuven ve Gent üniversiteleri dahil olmak üzere birçok büyük şirket ve kuruma kayıtlı e posta adreslerine bağlı şifreler çalındı. 

Bankalara müdahale uyarısı

Belçika Başbakanı Alexander De Croo, mevduat hesaplarındaki faiz oranını yükseltmezlerse, hükûmetin bankalara yaptırım uygulayacağı tehdidinde bulundu.

Geri Dön 11 Haziran 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN