Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
14 Aralık 2022 Çarşamba

Belçika kışla mücadele ediyor

Belçika’da özellikle dar gelirli haneler aşırı soğuklar ve sürekli artan doğalgaz fiyatlarıyla mücadele etmekte zorlanıyor.

Pazartesi günü, AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, Avrupa’nın Rusya’nın enerji şantajına direnmeyi başardığını iddia ederek "Bu kış güvendeyiz" açıklamasında bulunmuştu. Ancak Belçika’da özellikle dar gelirli haneler, aşırı soğuklar ve sürekli artan enerji fiyatlarıyla mücadele etmekte zorlanıyor. 

Yangın ve zehirlenme uyarısı

Acil Durum Hizmetleri Şefi Marc Gilbert, birçok Belçikalının, ısınmak için plastik şişeler ve hasır şilteler ya da eski mobilya parçaları gibi ev eşyalarını yaktığını söyledi. Bunun hem yangın hem de zehirlenme riskini artırdığı uyarısında bulunan Gilbert, "Enerji fiyatlarındaki artışla başa çıkamayan zor durumdaki insanlar her şeyi yakmaya hazır" ifadelerini kullandı. 

Enerji masraflarından tasarruf etmek için evden çalışmayı bırakıp vaktini mümkün olduğunca ofiste geçiren çalışanların sayısı da arttı. Ancak işverenler de enerji tasarrufu yapıyor, birçok işveren, iş yerinde kaloriferi yasal sınır olan 18 derecenin altına düşürüyor. 

Geri Dön 14 Aralık 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN