Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya Hessen: İlk evini alana devletten destek - 23 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Mart 2024 Pazartesi

Belçika, İsrail'in yasa dışı konut inşa planını kınadı

Belçika, İsrail'in işgal altındaki Batı Şeria'da yaklaşık 3 bin 500 yeni konut inşa etme planını ve böylece yasa dışı yerleşim yerlerini genişletme niyetini kınadı.

Belçika Dışişleri Bakanlığı, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, İsrail'i bu karardan vazgeçmeye çağırarak, Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler Servisi'nin de benzer bir kınama yaptığına dikkat çekti.

AB, İsrail'in bu eyleminin iki devletli çözümü tehdit ederek barış sürecine zarar verdiğini ve yasa dışı yerleşim yerlerinin genişletilmesinin bölgedeki tansiyonu daha da artıracağını belirtti.

Ayrıca, AB'nin 1967 öncesi sınırlar dışındaki herhangi bir değişikliği tanımayacağını ve İsrail'in Doğu Kudüs'teki faaliyetlerinin uluslararası hukuka aykırı olduğunu vurgulandı.

Geri Dön 11 Mart 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN